„Rak- bunt w ciele”- oto był temat kolejnego już spotkania w bielskim budynku NOT-u zorganizowanego 20.09.br. To kolejne, pro- zdrowotne spotkanie możemy uwieńczyć sukcesem; ponad 100 osób, mnóstwo pysznego, wegetariańskiego jedzenia, świetny, multimedialny program Pana Zenona Samborskiego nt., profilaktyki nowotworowej oraz wierni goście i kursanci. Po raz pierwszy podczas wykładu Klubu Zdrowia goście mieli możliwość zbadania oprócz cukru i ciśnienia krwi, poziom tkanki tłuszczowej w organizmie.

Prelegent skoncentrował się przede wszystkim na zdrowym trybie życia od właściwej diety począwszy, a na aktywności fizycznej skończywszy, jako najlepszym sposobnie uniknięcia nowotworu, jednak dobre slajdy, dar mówcy to jeszcze nie wszystko. Czy nie pragniemy zadać sobie po cichu, z obawą pytania „Czy on wyżywa w swoim życiu to, o czym mówi?” – możesz odetchnąć z ulgą; Zenon Samborski to chodzący przykład właściwej decyzji sprzed lat- teraz zbiera jej korzystne skutki; młody wygląd, (mimo, że połowę wieku ma już za sobą!) świetna kondycja fizyczna, zdyscyplinowanie oraz całe mnóstwo energii.

Jak on to robi? Ja to wiem, ale możesz go sam/a zapytać: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Przy okazji, zapraszam wszystkich serdecznie na kolejny program pt,. „Otyłość”, już 11 października o godz.18.00 w budynku bielskiego NOT-u.

Copyright © 2024 http://klubzdrowia.eu/. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.