Program prowadziła lek. med. Mirella Jaksz, specjalista chorób oczu. Prelekcja dotyczyła najczęstszych schorzeń okulistycznych. Pani Mirella Jaksz przedstawiła słuchaczom, co mogą zrobić dla swoich oczu, aby, jak najdłużej cieszyć się dobrym widzeniem. Licznie przybyli goście z zainteresowaniem słuchali wykładu,a po jego zakończeniu przez długi czas trwały konsultacje medyczne podczas, których Pani Mirella udzielała cennych porad medycznych. Dużym zainteresowaniem wśród przybyłych gości cieszyło się również stoisko ze zdrową żywnością, na którym można było skosztować smacznych, a przede wszystkim zdrowych potraw wegetariańskich. Podczas degustacji potraw,mieliśmy możliwość zapoznania się i przyjemnego spędzenia wieczoru z naszymi przesympatycznymi gośćmi. Zauważyć można,że profilaktyka zdrowego życia staje się dla mieszkańców naszego miasta niezwykle ważna. Wielu z nich, podczas spotkań prozdrowotnych Klubu Zdrowia, poddaje się również badaniom ciśnienia krwi, poziomu cukru, czy tkanki tłuszczowej w organizmie.

Copyright © 2023 http://klubzdrowia.eu/. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.