Czujemy tylko ten ząb, który nas boli”, jak powiedział ktoś kiedyś. A my właśnie w ostatnią niedzielę (2 września 2007) w jaworzańskim amfiteatrze, wyposażeni w odpowiednią literaturę oraz kursy „Sięgnij po zdrowie”, „Jak radzić sobie ze stresem” i „Witaj maleństwo”, staraliśmy się przekonać, kogo tylko się dało, że warto pomyśleć nad tym, co zrobić, by ten właśnie „ząb” nigdy nie zabolał. Oczywiście nie była to akcja ściśle dentystyczna, ale obejmująca wszystkie części ciała w tym także- psychikę.

Zainteresowanych było naprawdę wielu, bo oto przy stoliku właśnie okazywało się, że ktoś ma w rodzinie kogoś już chorego na daną chorobę, dziecko z silną alergią pokarmową, czy po prostu chce uniknąć nadwagi.

Zauważyliśmy, że coraz więcej osób zostaje wegetarianami, stąd też zainteresowanie degustacją i książkami z przepisami wegetariańskimi. Coraz mniej osób pali papierosy- to naprawdę cieszy! –gdybyśmy oferowali jakiś medyczny specyfik na rzucenie palenia, zapewne cieszylibyśmy się z odwiedzin palaczy, ale ponieważ działamy zupełnie charytatywnie, cieszy nas, że ludzie rzucają ten zgubny nałóg i dążą do coraz to większej świadomości jeśli chodzi o swoje zdrowie i my chcemy wychodzić im naprzeciw!

Korzystając z okazji pragniemy podziękować Stowarzyszeniu Zdrowa Rodzina z Jaworza. Dzięki inicjatywie tego Stowarzyszenia, które zorganizowała stoisko pro-zdrowotne mięliśmy możliwość wspólnego promowania zdrowego stylu życia także poza Bielskiem.

Copyright © 2023 http://klubzdrowia.eu/. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.